jesteś tu: > matzoo.pl

Strefa bez reklam


Dla wszystkich użytkowników, którzy chcieliby korzystać z serwisu bez oglądania reklam, wprowadziliśmy nową funkcjonalność "strefa bez reklam".

Aby korzystać ze strefy bez reklam należy zarejestrować się wypełniając prosty formularz znajdujący się poniżej i dokonać płatności online przelewem w wysokości 9,00 PLN (aktywacja na 30 dni).

Krok 1 - rejestracja

Wprowadź dane, za pomocą których będziesz logował się do strefy bez reklam.

Jeżeli już kiedyś korzystałeś z tej usługi - masz konto, zaloguj się za pomocą pomarańczowego formularza "Strefa bez reklam" po lewej stronie.

e-mail:
powtórz e-mail:
hasło:
powtórz hasło:
Przeczytałem/am i akceptuję regulamin
 

PayU S.A. dostarcza serwisom internetowym najwyższej jakości rozwiązania w zakresie płatności w Internecie. Dzięki temu klienci mogą bezpiecznie i wygodnie płacić za swoje e-zakupy.

PayU S.A. jest licencjonowanym Agentem Rozliczeniowym i podlega nadzorowi Narodowego Banku Polskiego. Firma posiada certyfikat PCI DSS, który potwierdza najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa płatności.

PayU - płatności internetoweSystemy stworzone i obsługiwane przez PayU S.A. to: www.platnosci.pl, www.payu.pl, www.placezallegro.pl oraz www.paygsm.pl. Z rozwiązań oferowanych przez PayU S.A. korzysta w Polsce ponad 8 000 serwisów internetowych.

x

Stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegóły w Regulaminie serwisu.