formularz dla nauczycieli

Ogólnopolski Ranking Mnożenia z Matematycznym Zoo:

Wybierz klasę: klasa 1 klasa 2 klasa 3 klasa 4 klasa 5 klasa 6 klasa 7

Wybierz klasę, aby zobaczyć uczestników.


Uczestnik miejsowość ile zagrań najlepszy wynik
1. Anna Wojnałowicz Wejherowo 1 191
2. Wiktoria Szymanek Kraków 3 185
3. Jakub Majcher Dunowo 2 164
4. Maksymilian Janik - Surdeko Syców 6 138
5. Seba Zgłobień 1 120
6. Kala S. Złotów 1 117
7. Piotr S. Waliszew 4 113
8. Kasia Chełmek 1 104
9. Ania Zgłobień 3 102
10. Marian Gnój Gdańsk 1 99
11. Monia6789 Kleosin 1 88
12. Malwina Ub Bielawa 1 78
13. Kamil Łopsa Szwary 3 76
14. Maciej Chełmek 1 74
15. Michał Żłób 2 72
16. Malwina Ubych Bielawa 2 67
17. Sebastian Michalak Brzeg Dolny 2 65
18. Damian Lisewski Rogowo 39 1 63
19. Franek Muzioł 1 60
20. Paulina 2 58
21. Igor 1 58
22. Filip Obarzanek Cudzynowice 3 57
23. Krystian Sokołowski Cichawa 1 57
24. Dominik Łęgowski Małki 1 57
25. Stanisław Karolkiewicz Gnojnice 2 56
26. Piotrek Kwiatkowski Racibórz 1 56
27. Orka Julka Kluczbork 1 55
28. Angela 1 55
29. Jakub Szczećina 1 54
30. Tobiasz.roda Bolszewo 1 51
31. Michał Liebe Dąbrowa Górnicza 1 51
32. Weronika Starzewska Odrzechowa 3 50
33. Oliwia Domino Szczecin 1 50
34. Rafal Haeusler 1 49
35. Paweł Klaka Paczyna 1 49
36. Filip.k Grzegorzowice 1 48
37. Agata Łodz 1 47
38. Patrycja Wierzba Tychy 2 46
39. Kasia K Warszawa 1 46
40. Jola Grabczyk Ostrowiec 2 44
41. Malwinaka Ub Bielawa 1 44
42. Amelka Maciejewska Pysząca 3 43
43. Hania K Łódź 2 43
44. Klaudia Wolniaszek 1 43
45. Natalka Lisica Trawniki 4 42
46. Magdalena Zawadzka Tomaszów 2 41
47. Oliwia Sobiecka Kraków 1 41
48. Koza Kacper Lubliniec 2 40
49. Karol Kubiak Łódz 3 39
50. Adrian Pupiec Białwola 1 38
51. Wioletta W Aleksandrów Ł. 3 37
52. Maksio Grabowski Końskie 1 37
53. Kacper Walewski Rawa 2 36
54. Władziu Borski Wieliczka 1 35
55. Anna Bąk Opoczno 1 35
56. Kacper Waliszewski Przeworsk 2 34
57. Bartosz Galik Dominikana 1 34
58. Kuba Wiechowski 1 34
59. Ewa Lis Busko 1 33
60. Hubert 1 33
61. Marttna Gandziaroska Gorzkowice 1 33
62. Damian Chechło Żyrardów 3 31
63. Mikolaj 1 31
64. Adrian S Goczałkuw 2 28
65. Zuzia Dombek Ostrowiec 1 28
66. Kasia Barańska Tychy 2 26
67. Bartek Powrożnik Wiązownica 1 26
68. Bartek Wilkos Kraków 2 25
69. Pati Wikos Ostrowiec 1 25
70. Justynka Słodyczka Harenda Zakopane 2 24
71. Michał Szurkowski Żyrardów 1 24
72. Adaś Bozuk Podkowa 3 23
73. Gracjan Brzeg Dolny 1 23
74. Adrian Dybaś 1 21
75. Kacper Wyszedł Rzeszów 1 21
76. Halina Pienciac Gdańsk 1 21
77. Szymon Dąbrowa Górnicza 1 20
78. Konrad Kotyla Ostrów 1 20
79. Lusia W. 1 19
80. Darek Przecinka 1 18
81. Alan Owsiany 1 17
82. Dominika Wolańska Odrzechowa 1 17
83. Karol Lichoń Rzeszów 1 16
84. Kuba Mierzejewski Ołdaki 1 16
85. Martyna Jędrusik Dunowo 2 15
86. Wiki Edytkowski Biała Podlaska 1 15
87. Natalia Musielak Zakopane 1 15
88. Kamil Kowalik Karpieluwka 1 14
89. Bartłomiej Tatarczuk Dunowo 2 13
90. Damian Zaskórski Częstochowa 1 12
91. Krzysztof Lukas Gdynia 1 12
92. Wiktor Pasławski Wola 1 12
93. Maciej Czartoryjski Ołdaki 1 12
94. Julia Kowalczyk Dunowo 1 12
95. Julia Wasilewska Dunowo 1 11
96. Patrycja Kiwior Dunowo 1 11
97. Witek Piotr Karwina 1 10
98. Miłosz Markiewicz Dunowo 1 10
99. Marcel Depta 1 10
100. Nikola Lipińska-Hendzel Dunowo 1 9
101. Klasa Odrzechowa 1 8
102. Borys Pietrzak Dąbrowa Górnicza 1 8
103. Marcel Żaba Dąbrowagórnicza 1 8
104. Oliwia Kłak Czechowice-Dziecice 1 7
105. Adrianna Szymankiewicz Koło 1 7
106. Filip Szliłow Dunowo 1 7
107. Michał I Eryk 1 6
108. Marta Jagiełło Dunowo 1 6
109. Andrzej Pasłęk Wola 1 5
110. Weronika Kiwior Dunowo 1 4
111. Dawid Wolny Chełmek 1 3
112. Kuba Sod 1 2
113. Paweł Ciążek Myślenice 8 1