formularz dla nauczycieli

Ogólnopolski Ranking Mnożenia z Matematycznym Zoo:

Wybierz klasę: klasa 1 klasa 2 klasa 3 klasa 4 klasa 5 klasa 6 klasa 7

Wybierz klasę, aby zobaczyć uczestników.


Uczestnik miejsowość ile zagrań najlepszy wynik
1. Oliwia Szczupał Złotów 2 244
2. Iwona B Dunowo 6 243
3. Ewelina Radkiewicz Dunowo 3 228
4. Alicja Kałużna Brodziszewo 21 219
5. Oliwka12345 Złotów 1 202
6. Wiktor 6B Cz Człuchów 1 202
7. Ola Suszczyk Kobiele Wielkie 2 200
8. Maja Smolińska Bielawa 2 200
9. Rafał Koniecko Grozimy 6 198
10. Julia Piotr Kobiele Wielkie 11 195
11. Jakub Plewa Leszno 2 189
12. Hubertpo Łódź 2 175
13. Natasza Kliwicka Żelice 2 174
14. Hania Blacha Wojska 1 172
15. Ola Susz :) Kobiele Wielkie 1 172
16. Tomasz Bieliński Wysokienice 7 171
17. Mikołaj Zawadzki Toruń 3 171
18. Samuel Piotrowski Złotów 1 170
19. Kinga Napiórkowska Klebark Wielki/olsztyn 1 169
20. Zajęcia Rozwijające Z Matematyki Pomieczyno 1 158
21. Kamil Kęsy Poznań 2 157
22. Maciej Żyga Niziny 5 155
23. Paulina Nowomińska Szczebrzeszyn 2 150
24. Nikola Franków Niziny 4 148
25. Milosz Kubacha Wiązownica 22 147
26. Marcin Dudek Wysokienice 4 147
27. Olek Lech Dęblin 1 144
28. Zuzanna Mirońska Warszawa 1 142
29. Karol Stachecki Wysokienice 8 141
30. Dominika Latos Cudzynowice 1 141
31. Oktawian Koperski Chmielno 1 139
32. Kamil Dyśko Jasień 13 137
33. Zuzanna Listos Świdnik 9 136
34. Igor Dziubała Kościan 2 136
35. Magdalena Boguchwała 5 135
36. Kacper Siebor Krapkowice 3 134
37. Karolina Kostrzewa Bartoszyce 3 134
38. Filip Komraus Studzienice 1 133
39. Kinga Sko 1 133
40. Maciek Żyga Niziny 3 132
41. Wiktor Kuciński Golub-Dobrzyń 1 132
42. Jakub Machnik Gniazdów 2 131
43. Wiki S Łomianki 1 131
44. Krzyś Harasim Bielsk Podlaski 4 130
45. Tosia Samosia ♥ Człuchów 1 130
46. Witold Kudyba Kowalewo 1 130
47. Kuba Andrejuk Bielsk Podlaski 1 130
48. Luna Piła 2 129
49. Marcin Tarasiuk Dokudów 1 129
50. Iga Modrzewska Bielawa 1 126
51. Bartek Waldhelm Kościan 1 126
52. Kamila Sołtys Kacwin 1 125
53. Kamil Pokora Zrąbiec 1 125
54. Igam Bielawa 1 123
55. Zuzanna Odrzechowa 1 123
56. Seweryn Ciebiera Wola Zgłobieńska 3 122
57. Julia Pawelczyk Kartuzy 3 122
58. Julia Miszczak Będzin 2 122
59. Karol Miłek Zgłobień 3 121
60. Oliwia Hoffgunst Kościan 2 120
61. Natalia M Bielawa 1 120
62. Franciszek Węsiora Kartuzy 6 118
63. Martyna Marciniak Rzgów 5 118
64. Wiktoria Kocierz Martyna Kuczek Chełmek 1 118
65. Natalka Auguścik Będzin 1 117
66. Malgosia Warszawa 1 116
67. Marcel Szkudlarek Biskupice Ołoboczne 1 116
68. Edmunt Dantes Marsylia 1 114
69. Gabriela Kayzderska Brodziszewo 6 112
70. Marcin Matuszak Biskupice Ołoboczne 1 112
71. Gabriela Broniarczyk Rzgów 3 111
72. Tobiasz Łuczak3 Bogdaj 1 111
73. Natalia Mucha Bielawa 2 110
74. Katarzyna Grzesiak Michałowice 4 109
75. Amelia Warchoł Falejówka 4 109
76. Krystian Gubernat Zgłobień 3 109
77. Kinga Glapińska Rzgów 3 109
78. Jagoda Bartkowska Falejówka 1 109
79. Nicole K. Grzegorzowice 1 109
80. Aleksandra Nawara Gniazdów 1 108
81. Klaudia G 1 108
82. Kuba Kieno Rybnik 1 108
83. Dominika.... Kobierno 2 107
84. Michał Bolek Ustka 1 107
85. Ania Kujawa Łozy 1 107
86. Samuel Koczot Czarnystok 5 106
87. Emilia Mrozik Liszno Kolonia 4 106
88. Jakub Włodara Kobiele Wielkie 3 106
89. Oskar Chumikowski Cudzynowice 3 106
90. Amelia Radwan Jachówka 1 106
91. Piotr L Moniaki 1 106
92. Maksymilian Gojke Sławutowo 2 105
93. Hanna Pokorska Dziemiony 2 105
94. Seweryn Szlas Chwaszczyno 1 105
95. Kacper Guzowski Golub-Dobrzyń 2 104
96. Michalina Janikowska Kartuzy 2 104
97. Kacper Balcerek,daniel Morawski Chełmek 1 104
98. Nina Pysząca 2 103
99. Kamil.k Grzegorzowice 1 103
100. Kacper Menczykowski Pomieczyno 1 103
101. Bartek D Wysokienice 1 103
102. Olivia Loga Krapkowice 3 102
103. Karolina Gogól Zasań 1 102
104. Kacper Klyta Gniazdów 1 102
105. Michał Kowal Gdańsk 1 102
106. Weronika Legieć Sucha Beskidzka 1 102
107. Zuzia Klasa Goczałków 1 102
108. Martyna Eliks Połajewo 1 102
109. Marcelina Nawarowska Ozimek 1 102
110. Justyna Borowska Białystok 2 101
111. Viktoria Bochno Wiązownica 2 101
112. Laila El Kady Borkowo 1 101
113. Jadwiga Drąg Kłyżów 1 101
114. Zosia K Borkowo 1 101
115. Kinga Konopka Gniazdów 7 100
116. Mikołaj Krużyński Lulkowo 4 100
117. Ardian Miękina Mirów Stary 2 100
118. Bartosz Pluta Kobiele Wielkie 1 100
119. Daria T Tuszów Narodowy 1 100
120. Dominik Biskupski Poznań 1 100
121. Damian Holona Rybnik 1 100
122. Wiktoria P 1 100
123. Oliwier Pinkawa Krapkowice 3 99
124. Łukasz Sadowski Kamionki Duże 2 99
125. Katarzyna Barna Odrzechowa 1 99
126. Zosia Kuzioko Wrocław 1 99
127. Nikola Smorga Toruń 1 99
128. 0Liwier Nadolny Antoniów 1 99
129. Krzysztof Kowalski Pysząca 3 98
130. Małgorzata Michalak Tczew 2 98
131. Aleksandra Pietrzak Biedrusko 1 98
132. Ola Stasiak Jelenia Góra 1 98
133. Martti Wojska 1 98
134. Maciek Rogowski Ozimek 1 98
135. Olek Dębowski Cudzynowice 1 97
136. Konrad Bobowski Goczałków 5 96
137. Kinga Sitarz Czarnystok 4 96
138. Paulina Krettek Grzegorzowice 2 96
139. Sianowski Krapkowice 1 96
140. Nicola Sieradzka Jelenia Góra 1 96
141. Damian Mirów Stary 2 95
142. Kacper Gądziak Szczury 2 95
143. Lila Wrzos Warszawa 1 95
144. Jakub Dybowski Turzno 1 95
145. Maja Guttmann Bartoszyce 3 94
146. Miłosz Kubacha Wiązownica 1 94
147. Oliwia Turek I Miki Slemp Goczalkow 1 94
148. Olaf Michalik Paczyna 1 94
149. Natalia Zając Ustka 1 94
150. Natalia Drozd Odrzechowa 1 93
151. Bogdan K.w 1 92
152. Jurek Grzegorzowice 2 91
153. Piotr Hernik Złotów 1 91
154. Tobiasz Łuczak2 Bogdaj 1 91
155. Szymon I Kacper Warszawa 1 91
156. Magdagrabowska Toruń 1 91
157. Wiktoria Kraszkiewicz Szczury 1 91
158. Oliwia Miszczak Goczałków 1 91
159. Hanna Czerwinska Łask 2 90
160. Patryk.m Grzegorzowice 2 90
161. Małgorzata Larweczka Kościan 1 90
162. Patrycja Wilczewska Skąpe 1 90
163. Kinga B Borkowo 1 90
164. Jakub 1 90
165. Bartosz Ch Kobiele Wielki 1 90
166. Alan Andrzejewski Jędrzychowice 1 90
167. Gabrysia Gala Gdańsk 1 90
168. Julia I Wera Warszawa 1 90
169. Łukasz Hybner Toruń 1 90
170. Dominik Watzlaw Krapkowice 4 89
171. Jessica Krapkowice 2 89
172. Dawid Piekarski I Oliwia Miszczak Goczałków 2 89
173. Piotr Proch Kościan 2 89
174. Kacper Nacfalskii Bielawa 2 89
175. Marysia K.w 1 89
176. Alicja Mazurkiewicz Goczałków 2 88
177. Magda Grabowska Skąpe 1 88
178. Kinga Szpiech Jeruzal 1 88
179. Kacper Świder Zgłobień 3 87
180. Marek Zaniewski Judziki 2 87
181. Bianka Tyrała Jelenia Gora 1 87
182. Eryk Dylanski Brodziszewo 1 87
183. Dominika Androsiuk Binduga 1 87
184. Szymon Szcześniewski Łask 1 87
185. Zosia Hajduk Borkowo 1 87
186. Piotr Marlica Mirów Stary 1 87
187. Jan Lipski Jasień 4 86
188. Aleksandra Olszewska 1 86
189. Julia Waligóra Jelenia Góra 1 86
190. Cyprian Ślesiński Żelice 1 86
191. Maria Słomińska Małki 3 85
192. Zuzanna Anczewska Działdowo 2 85
193. Wiktor Pikiel Kobiele Wielkie 1 85
194. Karolina Doskocz Wiązownica 1 85
195. Julia Benewiat Falejówka 1 85
196. Bartosz Tomczyk Mirów Stary 2 84
197. Kuba G Wiełącza K 2 84
198. Tomek Xd Warszawa Bielany 1 84
199. Małgorzata Kuna Biestrzyków Mały 2 83
200. Kacper Brzezicki Niziny 2 83
201. Nadia Piasecka Biedrusko 2 83
202. Emilia Stojek Zasan 1 83
203. Joanna Obrzut Pysząca 3 82
204. Mateusz Miksza Czarnystok 3 82
205. Karina Sanek Zgłobien 2 82
206. Roksana Lehmann Borkowo 1 82
207. Kacper Skowroński Toruń 3 81
208. Fabian Kryza Golub-Dobrzyń 1 81
209. Ola G Pępowo 1 81
210. Wiktor Zając Paprotnia Wlkp. 1 81
211. Kacper Zawidzki Odolanów 1 81
212. Julia Długosz 1 81
213. Julia Trzewikowska Rzgów 1 81
214. Franek Derska Rybnik 1 81
215. Jakub Gołębiowski Głużek 1 81
216. Weronika Z Kobiele Wielkie 5 80
217. Agnieszka Mardacz Zgłobień 3 80
218. Katarzynka Opasińska Rzgów 3 80
219. Marta Okroj Kartuzy 2 80
220. Gracek L Bielawa 2 80
221. Sonia I Jessica Krapkowice 1 80
222. Tobiasz Łuczak Możdżanów 1 80
223. Dawid Piekarski Goczałków 1 80
224. Anastasiia Demchuk Kluczbork 1 80
225. Barek F Rybnik 1 80
226. Oskar Zygmunt Wojska 1 80
227. Milena Kierzkowska Szczury 1 80
228. Jan Nawrocki Toruń 3 79
229. Kornelia Plichta Kartuzy 3 79
230. Agnieszka 8 Wojska 2 79
231. Ania L Borkowo 1 79
232. Ola Orzechowska Wiązownica 1 79
233. Wojciech Sygocki Sporwiny 1 79
234. Zuzia Zmarzły Turzno 1 79
235. Julia Kruszewska Toruń 3 78
236. Eugeniusz Kamowski Poznań 1 78
237. Tomasz Okulary Rybnik 1 78
238. Karol Dawidziuk Bielsk Podlaski 3 77
239. Łukasz Wica Kartuzy 2 77
240. Krystian Dudziak Pysząca 2 77
241. Julia Biniaś Kwilcz 1 77
242. Katarzyna M Bartoszyce 1 77
243. Nadia Rubik Gliwice 1 77
244. Klaudia Kosieradzka Rrzgów 1 77
245. Sebastian Trochowski Tczew 1 77
246. Oliwier Ceglarski Paczyna 1 77
247. Magdalena Bień Goczałków 4 76
248. Wera Ktery 3 76
249. Oliwia Szumigraj Wiązownica 3 76
250. Kornelia Janowska Zgłobień 3 76
251. Weronika Kokoszka Dźwierzno 2 76
252. Alessandra Odrzechowa 2 76
253. Agata Bigus Kartuzy 1 76
254. Dawid Konowalik Krapkowice 1 76
255. Martyna Wdowska Turzno 1 76
256. Kinga Chromy Jachówka 1 76
257. Patryk Madej Wojska 3 75
258. Kacper Latos Cudzynowice 1 75
259. Adam Kowalski Koźmin 1 75
260. Tymon Rataj Rybnik 1 75
261. Nikodem Jóźwiak Biedrusko 1 75
262. Hanna Czerwińska Łask 2 74
263. Iwona15 Wojska 2 74
264. Ala Szczepańska Toruń 1 74
265. Magda Olszewska Olsztyn 1 74
266. Adrian Danowski Godlewo 1 74
267. Nikola Szulc Tczew 1 74
268. Nikodem Putz Poznań 1 74
269. Olaf Klamrowski Kartuzy 1 74
270. Amelia Rosa Wysokienice 10 73
271. Oliwia Szulc Pysząca 3 73
272. Kacper Pajączkowski Małki 2 73
273. Kacper Nacfalski Bielawa 2 73
274. Michał Ziółkowski Kobiele Wielkie 1 73
275. Marcelka Podzamcze 1 73
276. Weronika Rusinek Poznań 1 73
277. Mateusz Konopko Borkowo 1 73
278. Maja Dw Rybnik 1 73
279. Natan Szulc Ustka 1 73
280. Ola 2 72
281. Kacper Miga Tczew 2 72
282. Amelia Kulczyńska Małki 2 72
283. Ida Lula 1 72
284. Maja K Borkowo 1 72
285. Bartek Wajda 3334 Bielawa 1 72
286. Monika Krosno 1 72
287. Antonina Wiktorek Łódź 1 72
288. Julia Pradelok Szkolna 12 4 71
289. Wiktor Jagodziński Sierpc 2 71
290. Maja Wyrzykiewicz Kościan 2 71
291. Mikołaj Supeł Wysokienice 1 71
292. Dawid Cetera Tczew 1 71
293. Bartosz Marchewka Huta Drewniana 1 71
294. Kasia Jednorożec Koźmin Wielkopolski 1 71
295. Violetta Kozmey Tulce 1 71
296. Kinga Bach Gdańsk 1 71
297. Mateusz Lisowski Falejówka 1 71
298. Julia Wiercioch Zelgno 6 70
299. Magda Szkolik Wojska 4 70
300. Natalia Płachta Czestochowa Krakowska 43 2 70
301. Oliwia Strycharska Rzgów 2 70
302. Paulina Meroń Częstochowa 2 70
303. Sebastian Wierżyński Judziki 1 70
304. Mateusz Posim Dęblin 1 70
305. Patryk Wrzeszcz Złotów 1 70
306. Radek Słowik Biedrusko 1 70
307. Zdzisiek Paprotnia 1 70
308. Dominika Biel Zasań 1 70
309. Jakub Ciesiółka Żelice 1 70
310. Dawid Klinkosz Kartuzy 1 70
311. Weronika Wójcik Zgłobień 3 69
312. Paweł Paruch Wejherowo 1 69
313. Eliza Błaszczyk Elbląg 1 69
314. Rozalia Wróblewska Ozimek 1 69
315. Ola Górecka Rzgów 3 68
316. Roksana Małecka Michałowice 3 68
317. Martyna G Wielacza K 3 68
318. Alan.ordecha Dunowo 2 68
319. Wafel Krapkowice 1 68
320. Emilia Baranowska Bielsko-Biała 1 68
321. Anik Martx Żywiec 1 68
322. Magdalena Wojdak Paczyna 1 68
323. Ola Mainka Paczyna 1 68
324. Kasia Dowbor Warszawa 1 68
325. Jagoda Białek Pysząca 3 67
326. Kacper Frydrych Grodziec 1 67
327. Marta Glinka Gniazdów 1 67
328. Piotr Lew 1 67
329. Szymon Grobelny Szczury 1 67
330. Jacek Jackiewicz Warszawa 1 67
331. Emilia Pogrzeba Wojska 1 67
332. Kacper Dubaj Smoryń 1 67
333. Sara Z Kartuzy 1 67
334. Martyna Chojnacka Żelice 1 67
335. Błażej Gawlik Opole 1 67
336. Bartek Wajda 333 Bielawa 1 66
337. Milena D. Kateryna Z. Syców 1 66
338. Zuzia Kruszewska Mała Toruń 1 66
339. Nico W Bielawa 1 66
340. Wiktoria Piotrowska Małki 1 66
341. Jeremiasz Łatacz Polska 1 66
342. Marta Hudzińska Żelice 1 66
343. Wiktoria Chochowska Kościan 1 66
344. Julia Witkowska Skąpe 3 65
345. Szymon G. Tczew 2 65
346. Rozalia Szczyrba Rybnik 1 65
347. Adam Suszek Biedrusko 1 65
348. Jan Sarzała 1 65
349. Adam Sobczak Żelice 1 65
350. Zuzia Czerwińska Wilkowice 1 65
351. Annamarie K. Lubowice 1 65
352. Agata Juszczak Sendzimirow 1 65
353. Nikola Frejno Paczyna 1 65
354. Konrad Wąchała Będzin 1 65
355. Jagoda Walas Wysokienice 4 64
356. Karolina Wożniak Bogdaj 3 64
357. Lilianna Pysząca 3 64
358. Maria Kurc Odrzechowa 1 64
359. Kamil.cielica Carnyctok 1 64
360. Ania Kuchta Kartuzy 2 63
361. Michał Cylke Kartuzy 2 63
362. Maciej Ruszel Wiązownica 2 63
363. Wiktor Majstrak Rogów 2 63
364. Bartosz Chrzanowski Łosewo 1 63
365. Alicja Swoboda Rybnik 1 63
366. Malwina U111 Bielawa 1 63
367. Krzysztof Gosz Kartuzy 1 63
368. Jakub Gołosz Mirów Stary 1 63
369. Wiktoria Ziarkowska Zasań 1 63
370. Łukasz Nowicki Borkowo Kościelne 1 63
371. Kamila Ciach Wysokienice 9 62
372. Rafał Furlepa Czarnystok 5 62
373. Marcel Szczepaniak Krapkowice 3 62
374. Kamil Cielica Czarnystok 2 62
375. Paulina Foryś Jelenia Góra 2 62
376. Hania Warszawa 1 62
377. Łukasz Serafinowicz Dęblin 1 62
378. Magda Charchuła Dunowo 1 62
379. Alicja Miller Falejóka 1 62
380. Kamila Krybus Grzegorzowice 1 62
381. Maciej Stencel Kartuzy 1 62
382. Marta Mazuń Dunowo 3 61
383. Natalia Łuszczyn Wola Rożkowa 1 61
384. Marek Gałecki Krapkowice 1 61
385. Szymon Zalwert Kluczbork 1 61
386. Alan.o Dunowo 1 61
387. Maja Dąbrowska Szkola Podstawowa W Głużku 1 61
388. Weronika Zieba Karsy 4 60
389. Emilia Molenda Poznań 1 60
390. Wiktoria Pieprzyk Rybnik 1 60
391. Julia Błońska Wyrębów 1 60
392. Staś Paczkowski Zelgno 1 60
393. Nataniel Paprotnia 1 60
394. Arturek K.w 1 60
395. Łukasz Zasań 1 60
396. Dominik Baczyński Kluczbork 1 60
397. Mroczek Adrian Poznań 1 60
398. Emilia Kurczyńska Michałowice 2 59
399. Wiktoria Gałecka Biedrosko 1 59
400. Karolina Dubiel Bogdaj 1 59
401. Bartek Wajda Bielawa 1 59
402. Julia Drzewiecka Rybnik 1 59
403. Oskar P Rybnik 1 59
404. Maciek Adameczek Dęblin 1 59
405. Iwona B. Dunowo 1 59
406. Paweł Jurek Kartuzy 3 58
407. Celina Czajkowska Michałowice 3 58
408. Patrycja Górna Pysząca 3 58
409. Karolbarejka Kartuzy 2 58
410. Hubert Woźniak Pysząca 2 58
411. Malwina U Bielawa 1 58
412. Ola I Kasia Kobiele Wielkie 1 58
413. Tomasz Ficoń Grzegorzowice 1 58
414. Zoska Gdansk 1 58
415. Natalia Dziewa Rybnik 1 58
416. Seba Łysień Krapkowice 3 57
417. Natalia Neumann Wojska 2 57
418. Klaudia Madyda Natalia Radwańska Chełmek 1 57
419. Justin Malcharczyk Grzegorzowice 1 57
420. Kuba Siof Bogdaj 1 57
421. Maikel Konera Małki 1 57
422. Dobromir Joński Dęblin 1 57
423. Kinga Rutka Paczyna 1 57
424. Nadia Sobala Łask 3 56
425. Paweł Boniek Szkralka Ślonska 2 56
426. Nikodem Walkowiak Judziki 1 56
427. Martyna56 Rybnik 1 56
428. Kacper Wierzbicki Biedrusko 1 55
429. Julia Nawara Gniazdów 1 55
430. Łukasz Waniek Grzegorzowice 1 55
431. Lukasz Bednarek Żelice 1 55
432. Mikolaj Prokopiak Zelice 1 55
433. Sebastian Żuchowski Wojnówka 1 55
434. Marek Brachmann Rybnik 1 54
435. Kiti166 Gościcino 1 54
436. Dawid Walkowiak Połojewo 1 54
437. Karolina Jasiaczyk Rzgów 3 53
438. Mateusz Gurdek Pysząca 2 53
439. Karolinadubiel2 Bogdaj 2 53
440. Julia Ząbek Biedrusko 1 53
441. Maciej Dmitruś Wiązownica 1 53
442. Kacper Staniszewski Głużek 1 53
443. Dominika Zuzek Michałowice 2 52
444. Maja Tondera Zgłobień 2 52
445. Sara&madzia Warszawa 2 52
446. Maks Koscian 2 52
447. Adrian Skubiszyński Biedrusko 1 52
448. Kuba Siof 3 Bogdaj 1 52
449. Magda Pacek Mirów Stary 8 51
450. Wiktoria Pawłowska Bogdaj 3 51
451. Jakub Jaskuła Biedrusko 2 51
452. Hania Luniska Warszawa 2 51
453. Kacper Podstawka Wężyczyn 1 51
454. Ania Janik Tulce 1 51
455. Mateusz H Bielsk Podlaski 1 51
456. Daria Przybylska Golub- Dobrzyń 1 51
457. Karolina Dumańska Xd Krapkowice 2 50
458. Kewin Gruszka Szkoła Podstawowa W Dunowie 1 50
459. Lili Borkowo 1 50
460. Natalia Richert Kartuzy 1 50
461. Dawid Borowiec Nietulisko Duże 1 50
462. Nikodem Mrotek Toruń 1 50
463. Mateusz Franczykowski Zgłobień 3 49
464. Emil Sztuk Pysząca 3 49
465. Marta Chojnacka Żelice 1 49
466. Marcela T Podzamcze 1 49
467. Miłosz Buczek Falejówka 1 49
468. Borys Płotka Kartuzy 1 49
469. Dawid Zieliński Białaszewo 2 48
470. Milena Garbowska Jelenia Góra 1 48
471. Filip Czajkowski Sierpc 1 48
472. Zuzanna Sikorska Żelice 1 48
473. Patrycja Przybyszewska Golub-Dobrzyń 1 48
474. Piotr Kalisz Pysząca 2 47
475. Maks Paterski 1 47
476. Misia Parchowo 1 47
477. Nikodem Osowski Wejherowo 1 47
478. Radek Hussak 1 47
479. Paulina Buczkowicz Falejówka 1 47
480. Radosław Godzisz Zakłodzie 3 46
481. Anna Wolska Małki 2 46
482. Andrzej Brzuska Tczew 1 46
483. Filip Pyra Lotnisko 1 46
484. Dominik Pauter Gdansk 1 46
485. Karolina Orzechowska Warszawa 1 45
486. Marysia Duszeńko Zbiersk Cukrownia 1 45
487. Natka K Rybnik 1 45
488. Klaudia Dąbrowska Korboniec 1 45
489. Oliwia Z Strzegom 3 44
490. Nico Wiśniewski Bielawa 2 44
491. Zuzia W Podzamcze 2 44
492. Adam Jasiński Czeszewo 2 44
493. Jakub Taracha Biedrusko 1 44
494. Filip Kaźmierczak Biedrusko 1 44
495. Weronika Kokocińska Poznań 1 44
496. Katarzyna 1 44
497. Marcel Ruda Szczury 1 44
498. Alicja Mielcarska Biedrusko 1 44
499. Ala Wróblewska 1 43
500. Kornel Kraska Odrzechowa 1 43
501. Oliwia Sadzikowska Polkowice 1 43
502. Kacper Ilski Pysząca 3 42
503. Olga I Ola Mirów Stary 2 42
504. Klaudia Rakieć Bydgoszcz 2 42
505. Lena Borowska Bielsk Podlaski 1 42
506. Paweł Paracki Kosy 1 42
507. Sara Ziemann Kartuzy 1 42
508. Olaf Fidziński Będzin 1 42
509. Dominika Kluk Zdżary 4 41
510. Gabriela Wozna Wólka Czarnostocka 4 41
511. Weronika Olsztyn 2 41
512. Julia Piechowiak Szczury 1 41
513. Marccin Dudek Wysokienice 1 41
514. Oliwia.falkiewicz Garcz 1 41
515. Dawid Sobczynski Wiązownica 1 41
516. Arkadiusz Głodowski Małki 1 41
517. Kinga Rybak Tczew 2 40
518. Anna Kosińska Słupno 1 40
519. Amelia Tomczak Łask 1 40
520. Dominika Rygielska 1 40
521. Karol Karpisz Dęblin 1 40
522. Kamila Stasiak Rzgów 1 40
523. Filip Kirstajn Biedrusko 1 40
524. Oliwer Piaścik Wojska 3 38
525. Wanessa Krampa Borkowo 1 38
526. Marcelina K Krotoszyn 1 38
527. Gerard Maksymik Pastwiska 1 38
528. Mikołaj Wysokienice 1 38
529. Dawid Dylawerski Połajewo 1 38
530. Kaja P Rybnik 1 38
531. Oliwia Buller Kamionki Duże 1 38
532. Oliwier Subert Sławików 1 37
533. Wiktoria S Podzamcze 1 37
534. Wiktor Kar 1 37
535. Oliwia Wlaźlak Kościan 1 37
536. Kornel Krakowiak Mirów Stary 1 36
537. Wiktoria.k Dunowo 1 36
538. Dawid Marcel Wojtek Strzegom 1 36
539. Karol Miklaszewski Biedrusko 1 36
540. Maja Wu Rybnik 1 36
541. Amanda Kasprzyk Pysząca 3 35
542. Eliza Stasik Wiązownica 1 35
543. Michał Grajkowski Dziemiony 1 35
544. Wanessa Gadomska Biedrusko 1 35
545. Weronika Sikora Kościan 1 35
546. Przemysław Mega Kluczbork 1 34
547. Sebastian Mihalak Garbuw 1 34
548. Oliwia Turek Goczalkow 1 34
549. Nicole Pieper Wejherowo 1 34
550. Kamilborkowski Głużek 1 34
551. Kalina Jaskula Czarnystok 4 33
552. Krystian Dudzia Pysząca 3 33
553. Julia Liszczyk Gniazdów 2 33
554. Dawid Grzeluk Macoszyn Duży 1 33
555. Lena Bałdyga Elbląg 1 33
556. Kamil Świtała Wojska 1 33
557. Wiktor Piotrowski Małki 2 32
558. Madzia Krajewska Małki 2 32
559. Lukasz Orzechowa 1 32
560. Bartek Grzywna Małki 1 32
561. Dagmara Krenke Żelice 1 32
562. Malina Witkowska Elbląg 1 32
563. Krzysztof Knapski Rybnik 1 32
564. Dominika Jachnk Paczyna 1 32
565. Wiktor Fucia Będzin Grodziec 1 32
566. Dominik Pawłoski Bogdaj 1 31
567. Barbara Pomierska Wejherowo 1 30
568. Dawid Puszkiewicz Lubsza 1 30
569. Szymon Sobczyk Cudzynowice 1 30
570. Mateusz Kaczmarek Szczury 1 30
571. Nati Gaba Poznan 1 30
572. Nicolap Rybnik 1 30
573. Oliwia Ciaś Tczew 2 29
574. Mateusz Bzura Grzegorzowice 1 29
575. Martyna Piotrowska Głużek 1 29
576. Maja Maras 1 28
577. Natalka Świątek Grodzisko 1 28
578. Natalia Stalewska Biedrusko 2 27
579. Julia Kozik Cudzynowice 1 27
580. Norbert Krenc Połajewo 1 27
581. Natalia Jaworowska Stare Bajki 1 27
582. Jakub Zachaj Połajewo 1 26
583. Alan Danielczak Kościan 1 26
584. Pati C Czarnystok 3 25
585. Julka Lendo Brzozowo 1 25
586. Wiktoria Muńska Kartuzy 1 25
587. Dominik Pawłowski2 Bogdaj 1 25
588. Janina Odbyt Sosnowiec 1 25
589. Miłosz Siodła Połajewo 1 25
590. Malwina Waraczewska Biedrusko 1 25
591. Mateusz Podzamcze 3 24
592. Kacper Petryna Wejherowo 2 24
593. Karolina Czura Biedrusko 1 24
594. Daria Szulc Połajewo 1 24
595. Oliwia Cichoń 1 24
596. Kamil Walkowiak Szczury 1 23
597. Marysia Boryn 1 22
598. Norbert 1 21
599. Mateusz Wojciechowski Biedrusko 1 21
600. Bartosz Furlepa Czarnystok 1 20
601. Kacper Gargała Niziny 1 20
602. Kacper Kuryło Krapkowice 1 20
603. Miłosz Kabaciński Połajewo 1 20
604. Natalia Ostrowska Połajewo 1 19
605. Oskar Bartoszek Gdańsk 1 18
606. Roksana Kołodziejczy Gniazdów 1 17
607. Zofiapabin Ozimek 1 17
608. Paulina Pikula Biedrusko 1 16
609. Dawid Winkler Goczałków 2 15
610. Oliwia Rozinska Tczew 1 15
611. Olivierbosak 1 14
612. Patrycja Sicińska Łask 1 14
613. Sandra Wojciechowska Szczury 1 13
614. Zuzanna Gorzyńska Biedrusko 1 12
615. Rozalia Bochenska Biedrusko 1 12
616. Arek Widak Cudzynowice 1 12
617. Przemek Pisarkiewicz Głużek 1 11
618. Karolina Dymitrarz Goczałków 2 10
619. Wiktoria Barczewska Tczew 2 9
620. Dominik Bonio Szczury 1 9
621. Kacper Konopka Gniazdów 1 7
622. Maciejka Goczałków 1 7
623. Łukasz Miś Wojska 1 6
624. Jadwig Sztacheta Czarnobyl 1 5
625. Dawid Stąpor Mirów Stary 2 2
626. Wiki Podzamcze 1 2
627. Janusz Mirów Stary 1 2
628. Kuryś Krapkowice 1 1
629. Kacper Tyrawa Kraków 1 1
630. Wiktoria Lewandowska Buraczki 1 1