WYRAŻENIA ALGEBRAICZNE - ZADANIA TEKSTOWE

wyłącz reklamy

Ołówek kosztuje 2b zł, zeszyt jest od niego o 6 zł droższy. Ile kosztują razem zeszyt i dwa ołówki?

Razem kosztują: zł.

ANANAS ZA 5 POPRAWNYCH

0 0

DODAJ KOMENTARZ

WASZE KOMENTARZE DO TEGO ZADANIA:

  • Stary p.f 2019-10-15

    KONRAD AND MICHAŁEK POZDRAWIAMY SERDECZNIE Z RODZINKĄ
  • jacek12 2019-04-25

    to jest fajna strona do uczenia się!!!!!!!!!!!!!!
  • Anonimowe 2018-10-26

    wow odjazdowe miałem 1 źle a 101 dobrze ale dalej mi się nie chciało. -_-_-
  • klaudia s. 2018-10-26

    bardzo fajna!!!!
  • donia663 2018-10-26

    jak dla mnie za dużo tu matmy ale jest spoko :o)