Projekt CERTYFIKAT PRZYJACIELA MATEMATYCZNEGO ZOO
w roku szkolnym 2017/2018

Droga Dyrekcjo i Nauczyciele Matematyki,

        z ogromną przyjemnością rozpoczynamy tegoroczną, siódmą edycję projektu „Certyfikat Przyjaciela Matematycznego Zoo”, kierowanego do szkolnych kół matematycznych. Tych z Państwa, którzy wkładają pasję i serce w edukację najmłodszych, gromadzą dzieci w grupach zawiązując z nimi koła naukowe, chcemy po raz kolejny uhonorować naszymi wyróżnieniami. Zaznaczamy, że certyfikaty są przyznawane cyklicznie i otrzymanie certyfikatu w latach ubiegłych nie dyskwalifikuje z ubiegania się o certyfikat w obecnym roku. Zatem zapraszamy wszystkich Państwa do zabawy.

Tradycyjnie na kandydatów do otrzymania certyfikatów poza formularzem zgłoszeniowym czeka wyzwanie. W tym roku zapraszamy Państwa do utworzenia wspólnie z uczniami krzyżówki matematycznej (składającej się z co najmniej 10 haseł). Wypełnioną krzyżówkę można do nas dostarczyć w formatach PDF, DOC, lub JPG. Może to być krzyżówka przygotowana w formie elektronicznej, jak również zdjęcie wykonanej pracy. Najważniejszy jest dla nas pomysł, ciekawe hasła, bezbłędność i oczywiście czytelność nadesłanej pracy.

Informacje o kołach, które uzyskają pozytywną ocenę Komisji opiniującej zostaną opublikowane na łamach naszego serwisu.

Zainteresowanych otrzymaniem certyfikatu serdecznie zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza. Na zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia 2018 r.


FORMULARZ ZGŁOSZENIA KANDYDATURY
koła naukowego do otrzymania CERTYFIKATU PRZYJACIELA MATEMATYCZNEGO ZOO w roku szkolnym 2017/2018


DANE KONTAKTOWE SZKOŁY

INFORMACJE O KÓŁKU

matematyczne       mat-inf       mat-przyr       inne
w kl 1-3:
w kl 4-7:
tak       nie
tak       nie

KRZYŻÓWKA

prawa do pliku przekazuję Fundacji Rozwoju Edukacji Matematycznej - właścicielowi serwisu matzoo.pl