Projekt CERTYFIKAT PRZYJACIELA MATEMATYCZNEGO ZOO
w roku szkolnym 2018/2019

Droga Dyrekcjo i Nauczyciele Matematyki,

        z ogromną przyjemnością rozpoczynamy tegoroczną, ósmą edycję projektu „Certyfikat Przyjaciela Matematycznego Zoo”, kierowanego do szkolnych kół matematycznych. Tych z Państwa, którzy wkładają pasję i serce w edukację najmłodszych, gromadzą dzieci w grupach zawiązując z nimi koła naukowe, chcemy po raz kolejny uhonorować naszymi wyróżnieniami. Zaznaczamy, że certyfikaty są przyznawane cyklicznie i otrzymanie certyfikatu w latach ubiegłych nie dyskwalifikuje z ubiegania się o certyfikat w obecnym roku. Zatem zapraszamy wszystkich Państwa do zabawy.

Tradycyjnie na kandydatów do otrzymania certyfikatów czeka wyzwanie. W tym roku zapraszamy Państwa do nakręcenia wraz z uczniami filmu z motywem Matematycznego Zoo. Długość filmu powinna zawrzeć się w przedziale od 5 do 20 minut. W formularzu zgłoszeniowym prosimy o przesłanie linku do filmu umieszczonego na serwerze (np. w serwisie YouTube).

Informacje o kołach, które uzyskają pozytywną ocenę Komisji opiniującej zostaną opublikowane na łamach naszego serwisu. Zainteresowanych otrzymaniem certyfikatu serdecznie zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza. Na zgłoszenia czekamy do 30 maja 2019 r.


FORMULARZ ZGŁOSZENIA KANDYDATURY
koła naukowego do otrzymania CERTYFIKATU PRZYJACIELA MATEMATYCZNEGO ZOO w roku szkolnym 2018/2019


DANE KONTAKTOWE SZKOŁY

INFORMACJE O KÓŁKU

matematyczne       mat-inf       mat-przyr       inne
w kl 1-3:
w kl 4-7:
tak       nie
tak       nie

FILM

Akceptuję Politykę prywatności i zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych.

Celem przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest obsługa powyższego zgłoszenia. Administratorem Państwa danych jest Fundacja Rozwoju Edukacji Matematycznej. Dokładne dane i informacje o administratorze dostępne są w Polityce prywatności.