Szkoły o nas:

 • Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszki w Szklarskiej Porębie

  Witam serdecznie ze Szklarskiej Poręby :) Pragnę serdecznie podziękować w imieniu swoich uczniów, ich rodziców i opiekunów oraz własnym za ten doprawdy cudowny wspólny rok. Bardzo skorzystaliśmy wszyscy dzięki możliwości odwiedzania Państwa strony, dzieci chętnie rozwiązywały zadania, a i rodzice uczestniczyli przy pracy swoich dzieci z Państwa stroną. Wykorzystywałam zadania zarówno na kółku, jak i w pracy z dziećmi, które mają trudności w uczeniu się matematyki. Oczywiście dalej jesteśmy z Wami. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY i nadzwyczaj ciepło pozdrawiamy.
  Z szacunkiem Joanna Skrzycka
 • Szkoła Podstawowa w Wyszynach Kościelnych

  Bardzo dobra strona pozwalająca na edukację nowych wiadomości, a także powtarzanie i utrwalanie wiadomości już zdobytych.
  mgr Katarzyna Turowska
 • Niepubliczna Szkoła Podstawowa o Profilu Językowym w Warszawie

  Dzieci bardzo lubią korzystać ze strony www.matzoo.pl. Zadania są przedstawione w bardzo interesujący sposób. Większość dzieci odwiedza tę stronę również w domu.
  mgr Ewa Sikorska
 • Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Zemborzycach Tereszyńskich

  Strona matzoo.pl jest lubiana przez uczniów i chętnie wykorzystywana zarówno przy poznawaniu nowego materiału jak i utrwalaniu znanego. Wykonywanie ćwiczeń i otrzymywanie natychmiastowej informacji zwrotnej o poprawności ich wykonania bardzo pomaga w opanowaniu podstawowych umiejętności z zakresu matematyki.
  Agnieszka Wojciechowska
 • Szkoła Podstawowa w Teodorowie

  Zadania zamieszczone na stronie matzoo.pl są dość łatwe, skierowane dla uczniów przeciętnych. Brakuje zadań o większym stopniu trudności.
  Renata Kędzierska
 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Kłonówku

  Bardzo ciekawe zadania dostosowane do podstawy programowej.
  Agata Winiarska Korcz
 • Szkoła Podstawowa w Smolnej

  O Matzoo dowiedziałam się dopiero dzisiaj, po otrzymaniu maila od Państwa. Strona jest bardzo przejrzysta, fajnie przygotowana, myślę, że uczniowie bardzo ją polubią, nie tylko ci którzy uczestniczą w kółku. Można ją wykorzystać jako powtórkę przed sprawdzianem.
  Barbara Witkowska
 • Szkoła Podstawowa nr 10 w Warszawie

  Strona wizualnie bardzo przyjemna i prosta dla dzieci w obsłudze, zadania zbyt łatwe i monotonne, większość dzieci po 15 minutach zaczyna się nudzić, maluchy z klas 1 - 3 są zachwycone stroną.
  Monika Krejs
 • Szkoła Podstawowa nr 11 w Tychach

  Dobra strona i łatwo dostępna szkoda, ze nie jest dostosowana do nowej podstawy programowej, byłaby częściej wykorzystywana. Przez dzieci bardzo lubiana. Uczniowie chętnie w domu też z niej korzystają.
  Jolanta Frejowska
 • Szkoła Podstawowa im. A. Gajewskiego w Nowym Stawie

  Serwis nam się podoba, ma fajną szatę kolorystyczną. Zadania mają różny poziom trudności, poruszonych jest dużo tematów. Po zrobieniu zadania od razu wiadomo czy jesteśmy genialni czy też nie bardzo. Możemy też bawić się matematyką w domu.
  Beata Teska
 • Szkoła Podstawowa im. Stefanii Dziewulskiej w Ojrzanowie

  Portal przydatny i przyjazny dla uczniów. Proste zadania zachęcają uczniów do ćwiczeń. Uczniowie chętnie rozwiązują zadania online. W czasie lekcji potrafią zrobić setkę przykładów, co się nie zdarza na "zwyczajnych" zajęciach. Automatyczne odpowiedzi pokazują błędy, co bardzo pomaga słabszym uczniom. Z kolei nauczyciel może ocenić pracę ucznia na podstawie liczby poprawnych i błędnych odpowiedzi.
  Katarzyna Ołowińska
 • Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann w Warszawie

  Mocnymi stronami strony matzoo.pl jest duża ilość zadań z różnych dziedzin i na różnych poziomach. Uczniowie lubią korzystać z przedstawionych tam materiałów. Mogłyby się znaleźć jeszcze zadania o podwyższonym stopniu trudności dla uczniów bardzo zdolnych.
  Katarzyna Gierz
 • Szkoła Podstawowa nr 273 w Warszawie

  Od kilku tygodni Matzoo jest wykorzystywane w naszej szkole na większości zastępstw, oraz jako materiał utrwalający we wszystkich klasach 1-6. Wszyscy nauczyciele nauczania początkowego dostali krótkie przeszkolenie od matematyków jak korzystać z programu i bardzo sobie chwalą jego pomoc. Także powtórzenie w klasach 6 w dużej mierze opiera się na materiale z Matzoo.
  Joanna Zawierucha
 • Zespół Przedszkolno-szkolny w Stolcu

  Matzoo jest programem z którego dzieci najchętniej i najczęściej korzystają zarówno na kółku jak i zajęciach wyrównawczych. Program jest dość prosty i dla każdego wieku szkolnego.
  Adriana Sołtysiak
 • Szkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego w Jezierzycach

  Zadania umieszczone na stronie mają zróżnicowany stopień trudności. Obejmują podstawę programową dla I i II etapu edukacyjnego. Z zadań tych można korzystać na lekcjach matematyki.
  Justyna Janeczek
 • Szkoła Podstawowa nr 17 w Tychach

  Bardzo dobra platforma zadaniowa, nie tylko dla uczniów z problemami w nauce, ale również dla dzieci wyróżniających się, którzy mogą samodzielnie dowiedzieć się nowych rzeczy. Duża ilość ćwiczeń pozwala na korzystanie z portalu nawet przez całą klasę bez obawy, że zadania będą identyczne.
  mgr Artur Biskup
 • Szkoła Podstawowa im. J. Lompy w Woźnikach

  Portal wspierający naukę matematyki jest bardzo chętnie wykorzystywany do ćwiczeń przez naszych uczniów. Bardzo przyjazna i ciekawa strona.
  Sylwia Szulc
 • Szkoła Podstawowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie

  Strona matzoo.pl jest niezwykle atrakcyjna dla uczniów, chętnie rozwiązują prezentowane tutaj zadania. Przy każdej okazji zabieram uczniów do pracowni, aby uatrakcyjnić im trudne i żmudne rachunki. Grafika strony bardzo podoba się dzieciom i zachęca do nauki matematyki.
  Dorota Gołda
 • Szkoła Podstawowa w Pawlikowicach

  Po zapoznaniu z matzoo.pl stwierdzam, że warto wykorzystać z Matematyczne Zoo w pracy z uczniami nie tylko na zajęciach kółka ale również na zajęciach wyrównawczych, a nawet lekcjach matematyki. Jest to bardzo dobra "terapia" dla uczniów ze stwierdzonymi dysfunkcjami! Strona zachęca do nauki chociażby już dzięki świetnej grafice, "nagrodami" za dobrze rozwiązane zadania - wprowadza bardzo "przyjazną atmosferę" podczas rozwiązywania zadań (nawet jeśli się one nie powiodą naszym milusińskim). Jeśli chodzi o zadania to super sprawą jest ich rozmaitość, dostosowanie do różnego poziomu uczniów. Cieszy mnie również to, że uwzględnione zostały tematy dodatkowe. Podsumowując: Edukacyjna zabawa do potęgi n-tej!!!
  Katarzyna Pawicka
 • Szkoła Podstawowa im. K. I. Gaczyńskiego w Jawiszowicach

  Ciekawa strona, zadania przedstawione w przystępny i przejrzysty dla ucznia sposób. Brakuje jednak zadań trudniejszych - dla kół matematycznych. Zadania prezentowane na stronie są bardziej użyteczne do zajęć wyrównawczych lub ewentualnie do treningu przed sprawdzianem.
  Agnieszka Gabryś
 • Zespół Przedszkolno - Szkolny w Stolcu

  Matzoo.pl pozwala indywidualizować pracę z uczniem na różnych poziomach edukacji. Strona cieszy się dużą popularnością wśród dzieci.
  Beata Urbańska
 • Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury w Warszawie

  Matzoo.pl jest bardzo przydatny uczniom oraz nauczycielom. Uczniowie lubią przebywać długo przy komputerze i dzięki matzoo mogą się wtedy również uczyć matematyki. W domu dzięki temu chętniej rozwiązują zadania.
  Aneta Zasłonka
 • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Złotowie

  Matzoo.pl to świetne połączenie zabawy i nauki, bardzo przyjazny dla uczniów, którzy właśnie tam doskonalą swoje umiejętności. Adres strony wywieszony jest w klasopracowni matematycznej.
  mgr Damian Powałka
 • NSP "Nasza Szkoła" im. Janusza Korczaka w Warszawie

  Pomaga w nauce matematyki. Jest urozmaiceniem w pracy z uczniami. Ciekawa szata graficzna.
  Monika Szyszkowska
 • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Świeciu

  Strona bardzo czytelna i dobrze opracowana pod względem merytorycznym.
  Marlena Krzyżanowska
 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Zalesicach

  Uczniowie klas I-VI zostali zapoznani ze stroną w czasie lekcji. Chętnie ją odwiedzają i są zadowoleni z poziomu zadań.
  Zdzisław Dulias
 • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Radomiu

  Program jest ciekawy. Chętni uczniowie w wolnym czasie zaglądają na stronę i rozwiązują zadania zamieszczone na stronie. Nauka powiązana z zabawą to bardzo dobre rozwiązanie. Uczniowie chętniej rozwiązują takie zadania niż zadania przedstawione im w formie papierowej.
  Marta Budzyńska
 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Krysiakach

  Strona pozwala na uatrakcyjnienie zajęć. Korzystanie ze strony matzoo.pl sprawia uczniom ogromną przyjemność. Dzięki możliwości indywidualnego doboru poziomu trudności zadań doskonale aktywizuje wszystkich uczniów, zarówno zdolnych jak i słabych.
  Beata Kobus
 • Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy

  matzoo.pl jest bardzo atrakcyjne dla uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej. Uczniowie rozwiązują zadania bawiąc się, często rywalizują ze sobą rozwiązując poszczególne zestawy zadań. Powtarzają materiał do prac klasowych, utrwalają zdobyte umiejętności. Działania przedstawione obrazowo łatwiej zapamiętują i na długo pozostają w ich umysłach.
  Iwona Michałowska
 • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Leszczynie Szlacheckim

  Matematyczne Zoo jest świetnym pomysłem i do tego nie trzeba się logować, aby skorzystać z serwisu. Ze strony www.matzoo.pl uczniowie korzystają nie tylko podczas lekcji matematyki czy koła matematycznego, ale również podczas zajęć dydaktyczno – wyrównawczych, a także w domu. Na stronie naszej szkoły www.spleszczyn.republika.pl zamieściliśmy link do Państwa strony.
  Danuta Orłowska
 • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 w Radomiu

  Strona Matematyczne Zoo podoba się nauczycielom, a przede wszystkim uczniom. Dzięki niej nie tylko zajęcia w szkole są ciekawe, a także uczniowie korzystają z niej w domu. Ciekawy sposób na utrwalenie wiadomości w domu. Nauczyciele polecają ją rodzicom dzieci mających trudności z matematyką.
  Barbara Suliga
 • Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" im. Janusza Korczaka w Warszawie

  Ze względu na pasję twórców portalu "Matematycznego ZOO" oraz oferty serwisu jesteśmy bardzo zainteresowani współpracą.
  Katarzyna Alberska, Małgorzata Kibler, Dorota Paluch, Monika Szyszkowska, Beata Kolasińska-Wołowska
 • Szkoła Podstawowa nr 13 im. Jana Brzechwy w Płocku

  Matzoo.pl jest portalem, który poprzez ćwiczenia zabawowe kształci u uczniów umiejętności matematyczne. W kolorowy, ciekawy i zachęcający sposób zaprasza uczniów do pracy na portalu. Uczniowie chętnie pracują z zadaniami zamieszczanymi dla ich kategorii wiekowej ale także chętnie sprawdzają swoje umiejętności z młodszych klas i próbują swoich sił w klasie starszej.
  Agnieszka Stawicka
 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Podlesiu Dużym

  Bardzo ciekawe zadania, szata graficzna zachęcająca do korzystania ze strony.
  Edyta Zając, Renata Chmielewska
 • Szkoła Podstawowa nr 11 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Tychach

  Portal rzeczowy, dostosowany do programu, łatwo dostępny urozmaica zajęcia.
  Jolanta Frejowska
 • Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Tarnobrzegu

  Bardzo ciekawa strona, zadania zróżnicowane - mogą służyć jako uzupełnienie ćwiczeń z lekcji, rozwijają samokontrolę ucznia, ciekawe pod względem graficznym.
  Marzanna Pałka
 • Szkoła Podstawowa w Jezierzycach im. mjra Henryka Sucharskiego

  Bardzo wiele przydatnych materiałów. Super pomoc!
  Barbara Groszek
 • Szkoła Podstawowa nr 166 im. Żwirki i Wigury w Warszawie

  Matzoo jest bardzo ciekawe i bardzo pomaga w nauce i ma świetną grafikę, chcielibyśmy z niego korzystać bardzo.
  Lidia Wysocka
 • Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. St. Pieczki w Raciborzu

  Ciekawe przykłady, bliskie i bardzo przystępnie sformułowane ćwiczenia. Ciekawa grafika, pomysłowa forma nagradzania za dobrze wykonane zadania. Szacunek dla małego odbiorcy
  Beata Książek
 • Szkoła Podstawowa w Starym Lipowcu

  Ciekawy serwis. Dzieci bardzo chętnie z niego korzystają. Kolorowo i przyjemnie.
  Bożena Dajnowska
 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Górkach

  Matzoo jest bardzo dobrym pomysłem, który warto rozwijać i unowocześniać wprowadzając nowe zagadnienia.
  Wiesław Chomiuk
 • Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Antolce

  Bardzo ciekawa strona. Pozwala w atrakcyjny sposób utrwalać i doskonalić umiejętności matematyczne.
  Małgorzata Borycka
 • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Będargowie

  Bardzo dobry portal. Dzieci chętnie rozwiązują zadania. Z matzoo korzystają wszyscy nauczyciele od klasy I do klasy VI. Strona została polecona również rodzicom do wykorzystania w domu przy utrwalaniu wiadomości z lekcji.
  Mariola i Wiesław Kropińscy
 • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Białogardzie

  Jest to świetny program do doskonalenia techniki rachunkowej, rozwijania logicznego myślenia i samokontroli. Jest łatwy w obsłudze. Sprawia uczniom wiele uciechy.
  mgr Jolanta Frączek
 • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łoniowej

  Jest to strona internetowa, którą bardzo często wykorzystujemy do powtórek zarówno przed sprawdzianami, jak i przed sprawdzianem po VI klasie, na zajęciach kółka matematycznego ćwiczymy typowe zadania, aby potem przejść do trudniejszego poziomu.
  mgr Maria Marecik
 • Specjalna Szkoła Podstawowa w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Hucieo

  W szkole specjalnej dla uczniów upośledzonych umysłowo w stopniu lekkim i umiarkowanym można dobrać odpowiednie zadania nie sugerując się klasą, do której są one przypisane ale możliwościami poszczególnych uczniów.
  Piotr Faber
 • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Szkoła Podstawowa nr 8 im. gen. Karola Rolow Miałowskiego z Oławy

  Bardzo ciekawe zadania rozwijające ciekawość poznawczą oraz zainteresowania matematyczne. Zadania rozwijają logiczne myślenie, twórcze i abstrakcyjne rozumowanie.
  Bożena Dawidowicz
 • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 Boguszów-Gorce

  Matzoo.pl to portal bardzo przyjazny naszym uczniom. Często zostaje wykorzystywany nie tylko na kole matematycznym, ale również lekcjach matematyki. Zadania są dostosowane do wieku dzieci, można poćwiczyć zadania przed klasówką czy sprawdzianem. Z rozmów z dziećmi wynika, że uczniowie korzystają również z portalu po lekcjach.
  Urszula Filip
 • Szkoła Podstawowa w Sarnakach

  Nasza szkoła bardzo często korzysta ze stron matzoo. Uczniowie pracują nie tylko podczas lekcji matematyki ale również na zajęciach dodatkowych prowadzonych w ramach godzin kartowych. Jeszcze nie zdarzyło nam się aby jakiś uczeń powiedział, że nie chce mu się pracować w pracowni komputerowej podczas pracy z matzoo, są zachwyceni i pełni radości jak idą na dane zajęcia. Według nas strona jest bardzo dobrze dostosowana do możliwości dzieci szkoły podstawowej, sprawdza się w każdej klasie i w każdym bloku tematycznym z matematyki. Jest dużą pomocą w pracy każdego nauczyciela. Korzystamy z niej już od jakiegoś czasu i wszyscy ją sobie bardzo chwalimy. Gratulujemy takiego pomysłu. Pozdrawiamy :)
  Małgorzata Podgródna
 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Zalesicach

  Uczniowie indywidualnie mają możliwość rozwiązywania zadań na stronach matzoo. Chętnie odwiedzają stronę i ćwiczą na przykładach rozwiązywanie przykładów. Efekty są nieraz omawiane przed zajęciami i w ich trakcie.
  Zdzisław Dulias
 • Szkoła Podstawowa nr 1 w Ząbkach

  Bardzo dobra i ciekawa strona matematyczna, która jest rozpowszechniana na terenie naszej szkoły. Coraz więcej nauczycieli korzysta z tej strony podczas zajęć szkolnych i na kółkach. Uczniowie również chętnie korzystają z matzoo w domu w celu utrwalenia wiadomości.
  mgr Ewa Szymczak
 • Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej

  Bardzo przyjazna forma utrwalania wiedzy oraz pomoc w przełamywaniu niechęci do zadań z matematyki.
  Iwona Paleczna
 • Zespół Placówek Oświatowych w Kacwinie

  Przyjazna dla ucznia strona poświęcona matematyce, wspomaga proces jej nauczania, indywidualizując go zgodnie z potrzebami i możliwościami wszystkich uczniów, starannie opracowana i przejrzysta.
  Anna Cisak
 • Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi

  Ciekawa i łatwa w użyciu strona z dobrym podziałem układu treści i dużą liczbą zadań. Funkcja podsumowania osiągnięć i niepowodzeń podczas rozwiązywania testów umożliwia sprawdzenie własnych umiejętności matematycznych ucznia lub umiejscowienie ucznia w rankingu podczas grupowego rozwiązywania testu z konkretnego zagadnienia.
  Krzysztof Gałkiewicz
 • Szkoła Podstawowa im Janusza Korczaka w Pasiekach

  Strona jest bardzo ciekawa dla uczniów. W sposób przystępny są opracowane poszczególne zagadnienia. Uczniowie z poszczególnych klas chętnie doskonalą swoje umiejętności matematyczne na tych stronach.
  Anna Skrzecz
 • Szkoła Podstawowa nr 5 w Skierniewicach

  Strona matzoo.pl pomaga uczniom w zdobywaniu i poszerzaniu wiedzy matematycznej. Korzystają z niej także uczniowie na zajęciach wyrównawczych.
  Anna Zagawa
 • Szkoła Podstawowa w Białobieli

  Bardzo ciekawe zadania. Uczniowie mają możliwość w ciekawy, atrakcyjny sposób utrwalać i poszerzać swoją wiedzę. Chętnie korzystają ze strony matzoo.pl
  Hanna Różycka
 • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Warszawy w Ożarowie Mazowieckim

  Bardzo dobra strona, z której korzystamy również w czasie lekcji matematyki odbywających się w pracowni komputerowej.
  Elżbieta Maliszewska
 • Szkoła Podstawowa nr 3 w Policach

  Program ciekawy. Uczniowie chętnie rozwiązują zadania.
  Anetta Gawrońska
 • Szkoła Podstawowa w Sarnowie

  Łatwy dostęp do wybranych ćwiczeń rachunkowych, łatwe testowanie własnych umiejętności przez uczniów łącznie ze statystyką i oceną swojej wiedzy z zakresu poszczególnych treści. Miły dla oka interfejs. Różnorodność zadań, podział ze względu na klasy i działy. Lubiany przez uczniów sposób ćwiczeń rachunkowych.
  Zbigniew Pieczkowski
 • Szkoła Podstawowa nr 109 w Warszawie

  Ciekawa forma uczenia się matematyki.
  Beata Ludzia
 • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach

  Dzieci bardzo chętnie korzystają z matzoo. Wiadomości podzielone są na działy, dzięki temu uczniowie łatwo wyszukują i utrwalają potrzebny im materiał. Mogą również samodzielnie ćwiczyć w domu.
  Krystyna Pecyna
 • Szkoła Podstawowa nr 7 w Jaśle

  Bardzo przydatne narzędzie w naszej pracy. Ciekawe zadania pomagają utrwalić zdobyte umiejętności.
  Monika Kassprzyk
 • Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Cedzynie

  Świetna pomoc w nauce matematyki, fajna zabawa połączona z nauką. Duży repertuar ćwiczeń o różnym zakresie trudności zachęca uczniów do rozwiązywania zadań i sprawia radość z odnoszonych sukcesów w dziedzinie edukacji matematycznej.
  Halina Grudzień
 • Szkoła Podstawowa w Iwowem

  Program jest dostosowany do podstawy programowej, uczniowie o wiele chętniej rozwiązują zadania nawet trudniejsze przy komputerze niż tradycyjnie na tablicy lub w zeszycie.
  Grażyna Matysek
 • Szkoła Podstawowa w Biernej

  Matzoo.pl doskonali umiejętności matematyczne ucznia I etapu edukacyjnego. Rozwija twórcze myślenie, rachunek pamięciowy. Uatrakcyjnia proces uczenia się.
  Bogusława Delijewska
 • Szkoła Podstawowa nr 1 im.Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wlkp.

  Korzystanie z aplikacji Matzoo pozwala utrwalić materiał realizowany w schematycznym trybie lekcyjnym. Służy szybkim powtórkom uczniów, którzy wiedzę już posiadają, a ułatwia zapamiętanie tym uczniom, którym opanowanie zakresu materiału sprawia trudność. Jest to program dynamiczny, interaktywny wspomagający nauczanie i uczenie się matematyki na różnych poziomach. Samodzielne sprawdzanie podanych odpowiedzi też ma istotne znaczenie. Aplikacja Matzoo jest prosta w użytkowaniu, czytelna, a jednocześnie zachęcająca do pracy.
  Izabela Weichbrodt
 • Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Hipolita Cegielskiego

  Z atrakcji, które oferuje nam strona www.matzoo.pl, korzystamy od kilku miesięcy. Dlatego pierwszym, najważniejszym atutem strony jest fakt, że nie nudzi się uczniom zbyt szybko. Zabawy i zadania są podzielone na działy, co ułatwia pracę z dziećmi, które wykazują różny poziom umiejętności matematycznych. Każde z dzieci może dobrać poziom do swoich możliwości. Zadania są czytelne i wymagają od dziecka logicznego myślenia, co sprawia, że na zajęciach panuje spokój i skupienie. Często pracujemy metodą stacji zadaniowych i przy każdym komputerze są załączone zadania z innej grupy zadaniowej (np. z dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia), dzieci przy każdym komputerze spędzają określoną ilość czasu i wykonują jak najwięcej zadań. Na sygnał dźwiękowy przechodzą do kolejnej stacji zadaniowej. To metoda, która wzmaga w nich poczucie zdrowej rywalizacji i uczy współpracy w zespole. Uważam, że strona www.matzoo.pl idealnie nadaje się jako pomoc dydaktyczna dla pracy nauczyciela podczas zajęć kółka matematycznego, a także codziennych lekcji matematyki, które okazjonalnie mogą odbyć się w sali komputerowej.
  Agata Kałwińska
 • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Warszawy w Ożarowie Mazowieckim

  Bardzo interesujące i wartościowe. Uzupełnia i poszerza widzę z matematyki. Często odwiedzana i lubiana przez uczniów strona wykorzystywana na lekcjach matematyki.
  Ewa Kołodziej
 • Szkoła Podstawowa im. doktora M. Chełmońskiego w Adamowiźnie

  Strona internetowa matzoo.pl jest bardzo chwalona przez uczniów, którzy chętnie rozwiązują umieszczone tam testy matematyczne. Sprawdzają swoją wiedzę, wykonując kolejne zadania i otrzymując informację zwrotną, czy zadanie było prawidłowo wykonane.
  Zofia Powązka
 • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kobylanach

  Bardzo ciekawy i przyjazny uczniom portal. Przystępne zadania. Mobilizuje do rozwiązywania zadań. Kolorowa szata graficzna.
  Grażyna Sawczuk
 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Dzierzkówku Starym

  Matzoo to super nauka przez zabawę. Dzieci chętnie rozwiązują zadania zamieszczone na tej stronie. Brawo!
  Beata Bolek
 • Szkoła Podstawowa nr 13 w Gliwicach

  Uczniowie korzystają ze strony zarówno na zajęciach kółka jak i na zajęciach wyrównawczych, chętnie pracują również w domu jako przygotowanie do kartkówek i klasówek.
  Urszula Foit
 • Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Stefana Pieczki w Raciborzu

  Świetna zabawa dla dzieci. Każdą partię nowego materiału utrwalają na matzoo. Często też sprawdzają swoje umiejętności w konkursach również z wykorzystaniem matzoo.
  Bożena Stogniew
 • Publicznej Szkole Podstawowej w Błażkowej

  Bardzo ciekawy portal, podoba się uczniom. Zadania pomocne w celu utrwalenia umiejętności uczniów, jak również na lekcjach powtórzeniowych.
  Beata Gorczyca
 • Szkoła Podstawowa w Opinogórze Górnej

  Ciekawa strona internetowa. Chętnie odwiedzana przez moich uczniów. Rozwija logiczne myślenie, pamięć, oraz utrwala zdobytą wiedzę na zajęciach w szkole.
  Wanda Adamska
 • Szkoła Podstawowa w Kobielniku

  Korzystamy z programu matzoo.pl na lekcjach matematyki we wszystkich klasach I-VI. Zgromadzone zadania są odpowiednie dla poszczególnych grup wiekowych. Szata graficzna bardzo podoba się młodszym dzieciom - zaglądają na nią również przedszkolaczki.
  Monika Jasak-Dutkowska
 • Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Stefańskiego w Bodzechowie

  Jest doskonała pomoc w edukacji dzieci: kolorowa - przez co ciekawa, motywująca poprzez zdobywanie punktów, interesująca i bliska uczniom, dla których praca z komputerem to jedna z najciekawszych form nauki.
  Edyta Batóg
 • Szkoła Podstawowa im. marsz. Józefa Piłsudskiego w Dzierzgowie

  Ciekawa strona. Dzieci bardzo chętnie korzystają doskonaląc swoje umiejętności.
  Marzena Budna
 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Ubieszynie

  Zadania ciekawe, o umiarkowanym stopniu trudności. Warte polecenia.
  Małgorzata Matuszek
 • Szkoła Podstawowa w Futorach

  Są to zadania uzupełniające, dzieci je lubią i same dochodzą do poprawnego wyniku.
  Teresa Gancarz
 • Szkoła Podstawowa im. Józefa Sołtykiewicza w Węgiersku

  Bardzo przydatny portal. Uczniowie mogą w ciekawy sposób utrwalić swoją wiedzę, doskonalić umiejętności zdobyte na lekcji.
  Sylwia Klugiewicz
 • Szkoła Podstawowa nr 5 w Szkoła Podstawowa nr 28 w Rzeszowie

  Strona bardzo dobra. W zadaniach brakuje w klasach młodszych odejmowania na konkretach (dodawanie jest). Dzieci bardzo chętnie pracują.
  Małgorzata Kujda
 • Szkoła Podstawowa nr 3 w Białogardzie

  Doskonała strona zarówno dla dzieci mających trudności z przyswajaniem wiedzy i umiejętności matematycznych, jak i dla zdolnych. Uczniowie chętnie korzystają z niej indywidualnie - w domu, ale najbardziej lubią turnieje i konkursy organizowane w szkole, np. podczas zajęć koła.
  Małgorzata Stankiewicz
 • Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny w Warszawie

  Ciekawe zadania, wiele przykładów, pomagających utrwalić materiał.
  Katarzyna Wardawa – Stec
 • Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej

  Serwis edukacyjny Matematyczne Zoo jest bardzo ciekawym i pożytecznym pomysłem. Wyrazista, ciekawa forma wzbudza zainteresowanie wśród uczniów zaś zadania dostosowane są do podstawy programowej. Wykorzystuję zadania zamieszczone na stronie zarówno na lekcjach matematyki jak i podczas zajęć koła matematycznego dla klas 4-6. Dzieci z naszej szkoły z zainteresowaniem sprawdzają poziom swojej wiedzy matematycznej zarówno na zajęciach jak i rozwiązując zadania w domu, co jest możliwe dzięki temu, iż dostęp do Waszego serwisu jest darmowy i nie wymaga dodatkowego logowania.
  Anna Pata
 • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej w Ostrowcu Świętokrzyskim

  Korzystam z Waszego serwisu w trakcie zajęć. Uczniowie zgłaszają, że rozwiązują też zadania w domu. W atmosferze nauki poprzez zabawę mogą przygotowywać się do sprawdzianów, ale również nadrabiać zaległości. Uczniowie przekonują się, że matematykę da się lubić. Serwis edukacyjny MATEMATYCZNE ZOO jest bardzo ciekawy. Sprawia uczniom wiele radości i dostarcza zadowolenia przy poruszaniu się po krainie matematyki.
  Bogusława Woźniak
 • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Nowickiego w Konarach

  Dziękuję serdecznie za wspaniały serwis matematyczny - dla pokolenia obrazkowców nauka tabliczki mnożenia przy komputerze to po prostu wspaniała zabawa. A jeśli jeszcze na lekcji zrobimy turniej - nie ma większej satysfakcji z przyswojonych umiejętności.

  Dlatego z największą radością przystępujemy do Waszej bazy szkół i cieszymy się, że są pasjonaci, dla których chęć zarażenia pasją matematyczną najmłodszego pokolenia dla własnej satysfakcji jest warte poświęcenia swojej pracy i czasu - wielkie dzięki.

 • Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 Szkoła Podstawowa nr 8 w Oławie

  Strona bardzo mi się podoba. Wykorzystuję zadania przedstawione na stronie podczas zajęć koła matematycznego klas I-III dla dzieci uzdolnionych matematycznie w ramach projektu Dolnośląska Szkoła Liderem Projakościowych Zmian w Polskim Systemie Edukacji oraz podczas zajęć z uczniami szczególnie uzdolnionymi matematycznie z klas drugich w ramach indywidualnego programu nauczania.
  Bożena Dawidowicz
 • Szkoła Podstawowa w Witoldowie

  Witam redakcję Matematycznego Zoo!
  Korzystam na lekcjach z dobrodziejstw Waszego serwisu. Udany projekt! Przejrzysta, intuicyjna forma, przyjazne kolory, zadania dostosowane do podstawy programowej. Na str. www szkoły zamieściłam link do Waszej strony. Uczniowie rozwiązują także zadania w domu.
  http://www.spwitoldowo.szkolnastrona.pl/linki,m,zt,33.html
  Renata Górska
  nauczycielka matematyki, administrator szkolnej strony www
 • Publiczna Szkoła Podstawowa w Polkowie Sagałach

  Serwis edukacyjny Matematyczne Zoo jest bardzo ciekawym i pożytecznym pomysłem. Dzieci z naszej szkoły z zainteresowaniem mogły sprawdzić poziom swojej wiedzy matematycznej. Wszystkie zagadnienia znajdujące się na tej stronie realizujemy na lekcjach matematyki. Rozwiązywanie zadań z Matematycznym Zoo stanowi doskonałą powtórkę przed sprawdzianami. Dodatkowym plusem korzystania z Waszego serwisu jest darmowy, nie wymagający logowania dostęp.